Třetí ročník Czech Envi Thesis vyhlášen

Hledají se nejlepší závěrečné práce s tématikou životního prostředí. Institut pro ekonomickou a ekologickou politiku a Fakulta sociálně ekonomická UJEP vyhlásila celostátní soutěž bakalářských a diplomových prací, aneb studenti pro přírodu 2021.

Do soutěže Czech Envi Thesis se mohou přihlásit všichni, kdo od 1. října 2020 do konce září 2021 obhájili nebo obhájí svou bakalářskou nebo diplomovou práci, která se zabývá životním prostředím ze společenskovědního pohledu.

Soutěžící budou usilovat o titul nejlepšího studenta bojující v Česku za životní prostředí, ale také budou mít možnost získat 30 tis. korun.

Přihlášky mohou studenti českých vysokých škol zasílat do 30. 9. 2021 a reprezentovat v soutěži sebe, svoji univerzitu i životní prostředí.

Více informací na: www.czechenvithesis.cz

Za první dva ročníky se do soutěže přihlásilo ke stovce studentů napříč všemi českými vysokými školami. Soutěž ukazuje, že se v současné mladé generaci vytvořila skupina bojující o ochranu životního prostředí. Czech Envi Thesis je příležitostí sdílet jejich postoje, myšlenky a závěry s ostatními.

Zde se můžete podívat, jak to dopadlo:
Vloni (2020): https://smart-mateq.cz/2020/12/10/cesko-po-roce-opet-naslo-nejlepsiho-studenta-bojujiciho-za-prirodu/
Předloni (2019): https://smart-mateq.cz/2019/12/06/cesko-zna-nejlepsiho-studenta-bojujiciho-za-prirodu/